Şartlar ve koşullar

Turang Ambalaj, kullanıcıların gizliliğinin korunmasına önem vererek, site hizmetlerini kullanan kişilerin gizliliğine saygı duyar.

Turang Ambalaj online mağazası, kullanıcılara güvenli hizmetler sunmak için web sitesinin bazı özelliklerini satın almak, kaydetmek veya kullanmak için kullanıcılardan bilgi talep eder. Siparişin işlenmesi ve gönderilmesi için adres, telefon numarası ve e-posta gibi bilgiler gereklidir ve Turang Ambalaj online mağazasının elektronik güven sembolü olması ve tüm faaliyetlerinin e-ticaret kurallarına dayanması nedeniyle; Bu bilgilerin girilmesi tamamen güvenlidir ve korunmasını tehlikeye atmaz.

Müşterinin profiline kaydettiği e-posta ve telefon adreslerinin, müşterinin tek resmi ve onaylı e-posta ve telefon adresleri olduğu ve şirketin tüm yazışma ve yanıtlarının bunlar üzerinden yapıldığı unutulmamalıdır.
Bu nedenle, müşteri tarafından adres, e-posta ve cep ve sabit hat iletişim numaralarının girilmesi, bunların doğruluğunu onaylar. Ayrıca mal teslimi için girilen adreslerin doğru ve alıntılanabilir olması gerekir.

Gönderilen siparişler için yerinde ödeme yapılamamakta olup, sipariş tutarının gönderilmeden önce online ödeme yoluyla ödenmesi gerekmektedir.

Unutulmamalıdır ki, alışveriş sepetine ürün eklenmesi, ürünün rezerve edilmesi anlamına gelmemekte ve müşteriler için herhangi bir hak oluşturmamaktadır. Ayrıca, nihai kayıttan önce, sepete eklenen ürünlere envanter veya fiyat değişiklikleri de dahil olmak üzere herhangi bir değişiklik uygulanacaktır; Bu nedenle, özellikle şaşırtıcı başlığı altında sunulan ve sınırlı sayıda sunulan ürünler hakkında kesin bir satın alma arzusu ve kararı olan müşterilerimizin, stokların tükenmemesi veya değişmemesi için siparişlerini en kısa sürede tamamlamaları önerilir.

Parola ve kullanıcı adının korunmasından kullanıcıların sorumlu olduğu ve bu nedenle olası kötüye kullanımları önlemek için kullanıcıların bu bilgileri başka bir kişiye açıklamaması gerektiği unutulmamalıdır.

Kullanıcının yukarıdaki hususlara uymamasından kaynaklanabilecek olası zararlardan kullanıcı sorumludur.

Turang Ambalaj Online Mağazası, kullanıcıların bilgilerini ve gizliliğini korumak ve sürdürmek için tüm gücünü kullanır ve tüm kullanıcılar için güvenli, rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi sağlamayı umar.