Hakkımızda

Hüseyin Ali Hadipoor yönetimindeki Turang ambalaj Kompleksi, doksanlı yılların başında baskı, ambalaj ve reklamcılık alanındaki faaliyetlerine başlamış ve 1998 yılında 1472 numarası ile resmi olarak tescil edilmiştir.

Ambalaj ve baskının pazarlama ve tüketici satın almalarındaki artan rolü nedeniyle, Turang Ambalaj, bu alandaki 30 yıllık tecrübesiyle ve kalite, hız ve müşteri odaklılık olmak üzere üç önemli ilkeye dayanarak, müşteri taleplerine yeni çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.  Turang Printing Company, uzun yıllardır baskı ve ambalaj hizmetleri için bu koleksiyonu seçen sadık müşterilerin güven ve memnuniyetine dayanarak, adını bu sektördeki en büyük ve en etkili şirketlerden biri olarak tescil ettirmeyi başardı.

Turang Ambalajın ana önceliği, her müşterinin kendine özgü taleplerine en iyi kalitede ve en hızlı sürede cevap vermektir.Bu nedenle Turang Marketin ürünleri, her işletmenin en iyi hizmeti alabilmesi için çok çeşitli ve tasarrufludur.

Müşteri odaklılık ve müşteri haklarının korunması ilkesi, koleksiyonumuzun performansının her zaman en üst sıralarında yer almış olup, müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da artırmayı umuyoruz.

Turang ambalaj grubunun bir üretim olarak tasarım, baskı ve paketlemenin tüm aşamalarına tam hakimiyete sahip olduğu, yüksek kaliteli hammaddeler kullandığı ve bu nedenle iş ve ürün kalitesinin bir öncelik haline geldiği de belirtilmelidir. bu koleksiyonun üstünlüğü olmuştur.