Koltuk başlığı kılıfı nedir?

Admin Tarafından Yazılmıştır / Dec 14, 2021

Koltuk başlığı kılıfı nedir?

Koltuk başlığı kılıfı kullanmak, ticari pazarda reklam yapmanın en ilginç, en kolay ve en pratik yollarından biridir. Bu sayede koltuğun arkasındaki bu kılıflara firma isminizi ve logonuzu yazdırabilir ve müşterinin dikkatini çekebilirsiniz. Ayrıca (İyi günler dileriz) ve (Hoş geldiniz) gibi yazılar yazarak müşteriyi daha saygılı bir şekilde ağırlayabilir ve gülümsetebilirsiniz. Bu koltuk başlığı kılıfları işinizin hijyenini ve kalitesini arttırıp, müşterinin koltuğa daha rahat yaslanmasını ve her zaman sizin firmanızı tercih etmesini sağlayacaktır. Özellikle korona döneminde bu kılıflar daha önemli olabiliyor. Spunbond koltuk başlığı kılıfı yüksek kaliteye sahiptir ve çeşitli koltuklara takılabilir ve kullanımdan sonra koltuklardan kolayca çıkarılabilir. Aynı zamanda pahalı koltukların zarar görmesini engeller ve ayrıca marka, logo ve firma bilgilerinizi sergileme özelliğine sahiptir, farklı ve güzel renkler ile müşterilerinize hoş cümleler yazabilirsiniz.

Koltuk başlığı kılıfı nerden alabilirim

Koltuk Başlığı Kılıfı Kullanmanın Avantajları:

1.    Cilt ve saç hastalıklarının bulaşmasını önler.

2.    Pahalı koltukların kirlenmesini önler.

3.    tek kullanımlıktır.

Koltuk Başlığı Kılıfının Reklamdaki Avantajları: 

 • Firma logosu ve şirket isimlerinin basılması

 • Özel cümleler yazdırma özelliği

 • Çeşitli renklere sahiptir

 • müşteri tarafından direkt görülebilir
 

Koltuk Başlığı Kılıfı Üretmek İçin En İyi Kumaş Hangisidir?

Koltuk başlığı kılıfı üretmek için en iyi kumaş spunbond kumaştır. Spunbond kumaş dokumasız üretilebilen ve %100 geri dönüştürülebilen bir kumaştır ve bu kumaşın geri dönüştürülebilirliği çok önemlidir bu kumaşın atıkları doğaya ve çevreye zarar vermez ve kolayca geri dönüştürülür. Bu kumaş çeşitli işlemlerden geçirilerek eritilir ve gerdirilir ve bunun sonucunda spunbond kumaş üretilir. Bu kumaşlar 90 dereceye kadar sıcaklıklara dayanıklıdır.

Koltuk başlığı kılıfı fiyatı ve siparişi

Ayrıca yüksek emme gücü sayesinde nemi ve kiri emer ve herhangi bir kirin koltuk yüzeyine geçmesini engeller. Bir kez kullanıldıktan sonra eski koltuk başlığını çıkarabilir ve kolayca yeni ve temiz bir kılıfla değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, spunbond koltuk başlığı kılıfı kullanmak sizin için akıllı bir seçim olabilir, çünkü yolcuların memnuniyetini kazanmanın yanı sıra, üzerine logonuzu ve adınızı yazdırarak reklam yönünü de kullanabilirsiniz.

Koltuk başlığı kılıfı siparişi için tıklayınız

Spunbond Koltuk Başlığı Kılıfının Özellikleri Nelerdir? 

•    Çok yönlü bir kumaştır.

•    Emicidir.

•    Yanmaz.

•    Antibakteriyeldir.

•    Yumuşak ve narindir.

•    Farklı gramajlarda üretilebilir.

•    Kolay yıpranmaz.

•    Geri dönüştürülmüş liflerden yapılabilir.

•    Üretimi ucuzdur.

•    Farklı renklerde mevcuttur.

Seri üretim söz konusu olduğunda, ekonomik verimlilik ve baskı kalitesinin korunması en önemli konular olacak, flekso baskının söz sahibi olduğu yer burasıdır. Spunbond kumaş üzerine flekso baskı, serigraf baskıdan birkaç kat daha hızlıdır. Bu baskı modelinin yan maliyetleri serigraf baskıya göre daha azdır. Tüm bunlar, spunbond kumaş üzerine flekso baskıyı daha ekonomik kılar. Elbette serigraf baskıdaki renklerin kalitesinin flekso baskıya göre daha iyi olduğunu da unutmayın!

Koltuk Başlığı Kılıfları Nerelerde Kullanılır? 

 • Tıp merkezleri 

 • Konferans ve sinema salonları 

 • Tren 

 • Uçak 

Tren koltuk başlığı kılıfı

Sinema Ve Konferans Salonu Koltuk Başlığı Kılıfı: 

Bildiğiniz gibi sinemalar, konferanslar ve tiyatrolar günlük ulaşımın çok olduğu halka açık ve kalabalık yerlerdir. Pandemi başladığından beri günümüze sinema salonları gibi halka açık yerlere gitmek yüksek risk teşkil etmiştir.
Halka açık yerlerde bulunmak tehlikeli ve riskli olmakla birlikte, sağlık protokollerine uyularak koroner ve hatta saç ve cilt hastalıkları gibi bulaşıcı hastalıkların bulaşması önlenebilir.
Bu durumda seyirci güvenle koltuğuna yaslanabilir ve filmini, konferansını veya tiyatrosunu izlemenin keyfini çıkarabilir.

Sinema koltuk başlığı kılıfı

Otobüs, Tren Ve Uçak Koltuk Başlığı: 

Bildiğiniz gibi Covid 19 salgınından dolayı sağlık bugünlerde her durumda ve her yerde çok önemli. Korona salgınının başlangıcından günümüze kadar toplu taşıma araçlarını kullanmak ve onlarla seyahat etmek yüksek risk taşır ve yolcular için endişe yaratır ancak bazı önemli hijyen kurallarına dikkat edilerek korona veya diğer bulaşıcı hastalıkların riski azaltılabilir.
Yolcuların sağlığını korumanın en iyi ve kolay yollarından biri, yolcu koltuğunun arkasına yerleştirilen ve kullanımdan sonra değiştirilebilen doğru kılıfı kullanmaktır. 

Otobüs koltuk başlığı kılıfı

Tıp Merkezlerindeki Koltuk Başlığı Kılıfları:

Şehirde birçok sağlık, tıp ve güzellik merkezi var ama hepsi iyi ve güvenilir mi? 
İyi tıp merkezlerinin özelliklerinden biri de hijyen ve çevre temizliğine önem verilmesidir. Tıp merkezlerinde mümkün olduğunca tek kullanımlık ve hijyenik ekipman kullanılmalıdır. İyi güzellik, tıp ve tedavi merkezlerinin en belirgin özelliklerinden biri hastaya saygısıdır. Bu saygı, zamanında veya sakin, steril ve hijyenik bir ortamın sağlanmasında olabilir.
İşyerinde hijyen, müşterinize olan saygınızı kanıtlar ve onların dikkat ve güvenini oluşturur. Bu durumda sizi tekrar tekrar güvenle tercih edecektir.
Tek kullanımlık önlük, eldiven ve galoş gibi ekipmanların yanı sıra tek kullanımlık spunbond koltıl başlığı kılıflarını da kullanabilirsiniz. Bu kılıflar, her tür koltuğun başının arkasında bulunur ve kullanımdan sonra sandalyeden kolayca çıkarılabilir. Bu sandalye örtüleri, işinizi geliştirmek ve iş sağlığınızı artırmak için iyi bir seçimdir.

Koltuk başlığı kılıfı satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

Koltuk başlığı kılıfı siparişi için tıklayınız

Tıp ve güzellik merkezleri koltuk başlığı kılıfı

En Yeni Makaleler

Koltuk başlığı kılıfı nedir ve ne işe yarar?
Koltuk başlığı kılıfı nedir ve ne işe yarar?

Bu kılıflar sadece seyahat şirketleri için değil, konferans salonlarında veya sinema salonlarında da kullanılabilir.

Daha Fazla Göster