Dünyanın En Ünlü 28 Takım Elbise Markası!

Admin Tarafından Yazılmıştır / Nov 25, 2021

Dünyanın En Ünlü 28 Takım Elbise Markası!

Takım elbiseler yıllardır erkeklerin gözdesi olmuştur ve her erkeğin gardırobunda mutlaka farklı markalara sahip bir veya birden fazla takım elbise vardır. Ancak en iyi takım elbise markalarını bilmek ve bunlardan birine sahip olmak, çekiciliğinizde ve tarzınızda önemli bir rol oynamanın yanı sıra, dikişin dayanıklılığı ve kalitesi nedeniyle onu birkaç yıl kullanmanıza izin verir. Geçmişte takım elbiseler, sadece resmi partilerde ve önemli törenlerde kullanılıyordu. Ancak günümüzde takım elbise, iş yerindeki, düzenli partilerdeki ve erkeklerin günlük giyimlerinden biri haline geldi.
Yeni bir takım elbise almaya karar verdiğinizde, en iyi takım elbise markalarının listesine aşina olmak ve kumaş cinsi, nasıl üretileceği, ürün kalitesi ve hakkında yeterli bilgiye sahip olmak, en iyisini seçebilmeniz için daha iyidir. Bu bilgiler aynı zamanda takım elbisenin kullanımı sırasında saklama koşullarından haberdar olmanıza yardımcı olacaktır.
Burada dünyanın en iyi takım elbise markasından kendi takım elbisenizi yapmanıza, kalitesinden ve güzelliğinden emin olmanız, parti ve etkinliklerde farklı bir tarzla parlamanız için yardımcı oluyoruz.

Güzel takım elbise

Burberry Erkek Takım Elbise Markası

Thomas Berberi, en büyük İngiliz girişimci ve moda tasarımcılarından biriydi ve İngiltere'nin en büyük lüks giyim şirketlerinden biri olan Burberry International Chain Company'nin kurucusuydu. Ünlü Gabardin kumaşının mucidi olarak da bilinir. Bu Marka 1856 yılında kurulmuştur. Kısa sürede gündelik kadın kıyafetleri sayesinde yağmurlukları ve kıyafetlerinin üzerindeki ekose deseni çok popüler oldu. Bir süre sonra bu ingiliz lüks markası üst düzeyde takım elbise ve pantolon üretmeye başladı. Burberry takımları kumaş ve doku olarak klasik olmakla birlikte modern ve şık dikişler kullanılmaktadır .3. yılda Burberry markası, Louis Vuitton ve Prada gibi markalarla birlikte dünyanın en değerli (en değerli) markaları arasında yer aldı.

Şık takım elbise tasarımı

Dolce & Gabbana Erkek Takım Elbise Markası

Dolce & Gabbana, moda ve giyim endüstrisinde popüler bir markanın adıdır. Bu markanın adı, bu markanın iki kurucusu olan Domenico Dolce ve Stefano Gabbana'nın adından esinlenmiştir. Bu markanın üretim birimi ilk olarak İtalya'da bir moda evi açarak çalışmalarına başladı. Bu markanın moda ve giyim dünyasının en genç ünlü markalarından biri olduğu söylenebilir. 1980'lerin ortalarında İtalyan esinli iki tasarımcı tarafından kurulan şirket,  daha sonra İtalya'nın ve dünyanın en büyük moda evlerinden biri haline geldi. Yedi yıl sonra marka erkek kıyafetleri dikmeye karar verdi ve o zamandan beri bu trend büyük bir liyakat ve ihtişamla devam etti. Kraliyet tasarımlı (jakarlı), tamamı siyah kumaşlı ve ipek takım elbise arıyorsanız sizi memnun edebilecek tek takım elbise markası Dolce & Gabbana.

Erkek takım elbise

Gucci Erkek Takım Elbise Markası

Gucci markası şüphesiz ki moda ve giyim, parfüm ve kolonya ve kusursuz ürünler alanında dünyanın en iyi ve en önde gelen markalarından biridir. Bu markanın faaliyeti bir yüzyıla ulaşıyor. Gucci, en iyi ve en lüks mal tedarikinde uluslararası olarak 38. sırada yer almaktadır. Bu markanın uluslararası 278 mağazası var. Bu markanın temel amacı ise, İtalyan ihtişamını ve kalitesini insanların gözüne sunmaktır. Aynı zamanda son zamanlarda ev eşyaları alanında çalışmaya başlamıştır. Gucci markası İtalya'ya aittir ve Floransa'da bulunmaktadır.

Gucci, 1921 yılında Guccio Gucci adında bir adam tarafından kuruldu. Gucci, İtalya'nın en çok satan markalarından biridir. Gucci, moda ve giyim endüstrisinde bir İtalyan markasıdır. Bu sektörde genellikle lüks ürünleri ve özel deri ürünleri ile tanınmaktadır. Bu marka günümüzde moda sektörünün en bilinen isimlerinden biri haline gelmiştir. Özel bir renge sahip bir takım elbise arıyorsanız veya Dolce & Gabbana hayranları gibi, jakarlı kumaşlardan hoşlanıyorsanız, ünlü Gucci markasını deneyebilirsiniz.

Gucci markasının diğer özellikleri arasında ceket üzerindeki özgün tasarımlar, özel işlemeler ve çizgili tasarımlar yer alıyor. Dikiş ve dozajlamada dünya standardı söz konusu olduğunda, bu garip Gucci tasarımları, dikişte dünyadaki liderler olarak tanıtılmaktadır. Gucciye dikiş dehası ve İtalyan dozu da denir. Geleneksel bir takım elbise sevenler için Gucci, klasik kesimli, parlak kumaşlar için fikirler buldu.

Dünyanın En İyi Ve En Ünlü Kravat Markaları!

Takım elbise tasarımcısı

Brioni Erkek Takım Elbise Markası

Bu ünlü takım elbise markası tarihi boyunca, erkek giyimin teşhirinden (Fransa için) yüksek düzeyde tasarım ve dikiş anlamına gelen August Couture'un dikilmesine kadar pek çok konsepti giyim ve moda pazarına kazandırmıştır. Brioni markası sadece kıyafet dikmekle kalmamış, eğlence ve iş dünyasını da temsil etmiştir. 2012'den 2016'ya kadar olan dizinin yaratıcı yönetmeni Brendan Mulan ve Nisan 2016'dan Eylül 2016'ya kadar Justin Osha idi. Brioni en başından beri iş adamları, devlet başkanları ve iş dünyası liderleri arasında popüler oldu. 1952'de tarihteki ilk erkek defilesi Brioni tarafından Floransa'daki Palazzo Pitti'deki Sala Bianca'da düzenlendi. Bu marka, hazır giyim ürünleriyle büyük bir üne sahiptir. Brioni markası, hazır giyim ürünlerini müşterinin siparişine göre lüks bir takım elbiseye dönüştüren özel parçalarla süslüyor. 1945 yılında marka Roma'da kuruldu. Brioni markası, aktörler ve Hollywood filmleri için birçok kostüm yaptı ve aynı zamanda üretti. Bu kostümlerin çoğu daha sonra kostüm gösterilerinde gösterildi. Brioni tasarımcılarının ve terzilerinin saatlerce aralıksız çabalarının sonucu olan giysiler, her erkeği iyi giysiler konusunda en üst seviyeye taşıyor.

Erkek takım elbise kılıfı

Yves Saint Laurent Erkek Takım Elbise Markası

Yves-henri-donat-mathieu Saint Laurent, Cezayirli kostüm tasarımcısı ve yirminci yüzyılın ikinci yarısında Fransız Yves-Saint-Laurent şirketinin kurucusudur. Yves Saint Laurent, slim, tonda ve polo belli bir takım arayan erkekler için en iyi seçimdir. Bu ünlü Fransız markası, 60'lı yıllarda Saint Laurent'in moda dehası tarafından kuruldu. Aynı dönemin ilk günlerinden itibaren erkekleri lüks ve özel giysilerle süslediler. Yves Saint Laurent markası, dar kesimler için düz bağcıklı ceket ve pantolonlar üretirken, özel kumaşlar ve farklı tasarımlar kullanmaktan da asla çekinmeyen, ceket ve pantolonlarını tam bir özgürlükle süslüyor.

Takım elbise kılıfı, pahalı takım elbise

GivenChy Erkek Takım Elbise Markası

Givenchy ürünlerini kullanmamış veya en azından bu tanınmış Fransız markasının adını duymamış birkaç kişi bulabilirsiniz. givenchy, 1952 yılında Hubert Di givenchy tarafından kuruldu. 1969'da Givenchy markası erkek giyim serisini başlattı. Gentleman givenchy olarak bilinen erkek giyim serisi, takım elbise, erkek giyim, ayakkabı ve kravatları içeriyordu. Dünyanın moda başkentinde Fransa çalışmaya başladı. Bu marka, Fransız moda dünyasının tüm güzelliklerini erkek dikiş ve terzilik dünyasına taşımayı başardı. Markanın avangart ruhu, parlak, cilalı kumaşları ve hünerli takımlarıyla besleniyor.
Bu marka avangart olmaktan korkmuyor, yıldız baskılı bir takım elbise isteyebilirsiniz ya da bu markanın klasik takım elbisesi size uygun olabilir.

Siyah ve şık erkek takım elbise

Prada Erkek Takım Elbise Markası

İlk Prada mağazası 1913 yılında İtalya'nın Milano kentindeki prestijli Galleria Vittorio Emanuel II'de açıldı. O sırada Mario Prada ve kardeşi Martino, deri çanta, valiz, aksesuar ve deri eşya satan bir deri eşya mağazası açtılar. Prada da bir aile markasıdır ve bu markanın kurucuları Maria Prada ve kardeşidir. Maria Prada'nın kardeşinin markaya katılmasının ardından Prada markası Faratli Prada olarak anılmaya başladı. Prada tüm dünyada lüksle eş anlamlıdır. Markanın takım elbise ve pantolonlarının avangart doğasına rağmen, klasik tasarım, dikiş ve dozajlama konusunda hala bir sınır var, bu markayı güzel yapan bir sınır. Prada terzileri ve üreticileri, takımlarının kendi türünde benzersiz olduğundan emindir. Bu markanın neden birkaç yıldır kraliyet ailesinin en popüler markalarından biri olduğunu anlamak için Prada terzilerinin yaptığı takım elbise ve pantolonlardan birini giymeniz yeterli.

Erkek Takım elbise nerden alabilirim

Valentino Erkek Takım Elbise Markası

VALENTINO,1959 yılında Valentino Garavani tarafından Roma, yanı İtalya'da kuruldu. Valentino, moda alanında birçok başarıya imza attı ve sayısız ödül kazandı. Bu markanın şık erkek kıyafetleri isteyen herkesi giymeye zorluyor. Şık kumaşlar kullanılarak dikilmiş tüm durumlar için ceket ve pantolonlar. Adınızı bir takım elbiseye veya takım elbiseye kazıyın, böylece diğerleri hafızanızı gelecek nesiller için tanıyabilir.

Erkek Takım elbise fiyati

Erkek Takım Elbise Markası Dries Van Noten 

Dries Van Notten, 1980'lerin ortalarında moda kültürünü avangard güzelliği ve cesur stiliyle değiştiren Belçika tasarım ekibinin önemli bir üyesiydi. Kraliyet Antwerp Güzel Sanatlar Akademisi'nin tüm mezunları, Antwerp tarihinin en iyi altı moda üyesi olarak kabul edildi.
30 yılı aşkın süredir modada etkileyici ve değerli bir varlığı olan Dries Van Noten, dikkat çekici ilerlemesine yol açan büyüleyici ve şık bir yaratıcı iç mekan stilini takip ediyor. Giysileri, çoğu tescilli ve özel olarak Dries ve ekibi tarafından yaratılan harika kumaşlar ve baskılarla yapılmıştır. Van Notten'in vizyonu, becerisi ve tasarımlarının sanatına olan bağlılığı, çalışmalarını günümüzün trendlerini ve stillerini aşmak için yükseltiyor. Belçikalı tasarımcı Van Notten, ailesinin dikiş ve terzilikle uğraşan üçüncü nesliydi. En iyi Belçikalı tasarımcılar tarafından tasarlanan bu takım elbise ve pantolonları giyerek, lüks kumaşlar ve avangart ruhun yanı sıra takım elbise giymenin keyfini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda desen ve tasarım oyununa da aşina olan bu takım elbise markası, siyah, lacivert gibi geleneksel ve klasik renkleri kullanmakta da oldukça usta.

Takım elbise yapısı

Jil Sander Erkek Takım Elbise Markası

Modada minimalizm söz konusu olduğunda, Jil Sander'a atıfta bulunarak, markasında detay ihtiyacı yaratmış bir tasarım otomatik ve kaçınılmazdır. Bu takım elbise markasının doğası aynı zamanda "güçlü ve saf" tarzın kullanılmasında da yatmaktadır.
Bu nedenle, Jill Sander'in minimalist tarzı aşırılık akımıyla çelişiyor ve "en az tasarım en çok etkiyi yaratır" sloganıyla başarıyı destekliyor. Ama gelin hep beraber bu takım elbise markasını ve tasarımcısını daha yakından taıyalım. Bazen bir kadına bir erkek için neyin doğru olduğunu sormak gerekir. Bu, 1960 yılından beri kadın tasarımcı Jil Sander ve markanın kurucusu ve minimalist moda evi Sander tarafından kanıtlanmış bir gerçektir. Klasik dikişlere, kesimlere ve renklere odaklanmak bu markanın yıllardır istikrarlı ve canlı olan en önemli özelliğidir. Minimal bir tarz ve takım elbise duygusu olmayan pantolon arayan erkekler için bu marka iyi bir seçim olacaktır.

Takım elbise bakımı

Boglioli Erkek Takım Elbise Markası

İtalya, eğlence ve turistik cazibe merkezlerinin yanı sıra dünyadaki birçok saygın markanın menşei olan bir ülkedir. Bu markalar giyim, takım elbise, aksesuar ve daha fazlasını içerir. İtalya uzun yıllardır takım elbise alanında çalışıyor. Bu konuda pek çok saygın marka bu ülkede geldi geçti ama bazıları hala var gücüyle çalışmaya devam ediyor. İtalya'da bulunan ve bugün konumuz olan bu takım elbise markalarından biri (yaka web sitesindeki yetenekli kişiler yardımıyla) boglioli markası olarak adlandırılmaktadır. İtalyan markası, klasik dikiş ve dozajdan ilham alan hafif takımlar ve pantolonlar sunuyor. Hepsi marka imzası taşıyan ipek ve yün mont ve pantolon, ince kaban, ipek gömlek üreticisi, erkekler için eşsiz kıyafetler üretmiş ve tasarlamıştır.

Ermenegildo Zegna Erkek Takım Elbise Markası

Ermenegildo Zegna,1910 yılında kuzey İtalya'daki Trivero şehrinde dünyanın en güzel kumaşlarını yaratma hayaliyle şirketini kurdu. O zamandan beri İtalya'daki en tanınmış dinamik aile şirketlerinden biri haline geldi. Şirket şu anda Fondazione Zegna'nın CEO'su Guildo, başkan olarak Paolo ve Anna ile üçüncü nesil tarafından yönetiliyor. Bugün dördüncü kuşak şirkete giriyor ve yeniliklerini sürdürüyor. Bu marka,i yi kumaşlardan yapılmış kıyafetleri ustaca tasarlamak için benzersizdir. Ceket ve pantolonlarını klasik renklerde sunan bu marka, renklerin yanı sıra yüksek kaliteli kumaşların da kilit rol oynadığını gösteriyor. Merkezi Milano'nun moda dünyasının kalbinde yer alan marka, Avustralya'dan fabrikalarına gönderilen kendi yününün kalitesini iyileştirmeye çalışıyor. Bu firmaya özel olan bu yüksek kaliteli yün, Tom Ford ve Brioni gibi diğer firma ve markalar tarafından da kullanılmaktadır.

Bottega Veneta Erkek Takım Elbise Markası

Bottega Veneta'nın 1966 yılında Vicenza'da kurulmasından bu yana otoritesi, kalitesi ve becerisi yeni bir lüks standardı belirlemiştir ve İtalyan deri endüstrisinin gelenekleriyle doludur. Bu marka, harika deri ürünleri nedeniyle uzun zamandır dünyanın en iyi lüks markaları arasında yer alıyor. Şirketin ünlü sloganı "Kendi baş harfleriniz yeterli olduğunda", artık hazır erkek ve kadın giyim, narin takı, mobilya ve daha fazlasını içeren geniş bir ürün yelpazesi için geçerli olan bir bireysellik ve özgüven felsefesini ifade ediyor. Bottega Veneta büyümeye devam ediyor, mükemmel yapı, yenilikçi tasarım, çağdaş performans ve en yüksek kaliteli malzemeler dahil olmak üzere onu tanımlayan özellikler değişmedi ve ayrıca Bottega Veneta'nın Ben'e olan bağlılığı, zanaatkarların olağanüstü beceriyi geleneksel beceri ve çekicilikle birleştirdiği yerde sabitlendi ve şık yenilik.18. yüzyıldan kalma bir villa binasında atölyesi bulunan markanın tasarımlarının doğası gereği zamansız ve lüks olması şaşırtıcı değil. Bu atölyenin kesim masasına sadece kaliteli kumaşlar gelir ve diğer yandan aynı kumaşlardan mükemmel takım elbiseler çıkar. Giyim tasarımında eski ustalar olmalarına rağmen artık kıyafetlerinde neşeli renkler ve modern dikişler kullanıyorlar.

Takım elbise kılıfı satın al

Etro Erkek Takım Elbise Markası

Dünyanın önde gelen İtalyan markalarından biri olan Etro,1968 yılında Gerolamo Gimmo Etro tarafından karmaşık tasarımlarla benzersiz kumaşlar üreten bir tekstil firması olarak kuruldu ve popülerlik kazandı.
1984 yılında deri ürünleri üretimine başlayan marka,1990 yılında giyim alanında faaliyetlerini genişletmiştir. Halihazırda bu marka, parfüm, aksesuar ve ev aksesuarları üretimini yavaş yavaş bu koleksiyona ekleyen çocukları tarafından yönetilmektedir. Glamor, çarpıcı tasarımlarıyla dünya çapında tanınmaktadır. Bateh Jaqeh motifi bu markanın kimliği haline geldi ve bu markanın her mevsiminde kullanılıyor. Etro erkek takım elbise markası erkek giyim sanatında ilerlemiştir. Bu marka, lüks tasarımlar ve renkler kullanmasıyla bilinir. Bu marka tarafından farklı kumaşlar kullanılmaktadır, yün, ipek ve kaşmir yün bu kumaşların birkaç modelidir. Takım elbiselerin yanı sıra kabartmalı tasarımlara sahip ceketler de kıyafetinize gizli açılar katıyor. Ceketin üzerindeki farklı desenlere rağmen, başka herhangi bir kıyafetle giyebilirsiniz.

Nonwoven giysi kılıfı

Kingsman Erkek Takım Elbise Markası

Guy Porter, Kingsman kıyafetlerinin yeni koleksiyonunu piyasaya sürdü. Kingsman koleksiyonu,1910'lardan kalma şık terziliği karşılıyor. Çok az filmin moda üzerinde Kingsman filmleri kadar tuhaf bir etkisi olmuştur. Bu ultra şık İngiliz casuslar, kusursuz terzilik ve sanattan ilham alan tasarım ve aksesuarları memnuniyetle karşılıyor. Bu filmin oyuncularına belirli bir marka kostümün eşlik etmesi doğaldı ama klasik terziliği tasarımlarında çekici bir dokunuşla canlandırmak isteyen erkekler bu tarzı daha çok tercih etti. Lüks erkek çevrimiçi perakendecisi Bay Porter, şimdi 13. koleksiyonunda ve bugün en son sürümü piyasaya sürüyor (filmin vizyona girmesi Covid-19 nedeniyle 2021 yılına kadar ertelenmiş olsa da). Porter'ın markalaşma direktörü Sam Portershaw, film yıldızlarının işbirliği ve etkisi hakkında özel bir röportaj veriyor.James Bond gizemli takım elbise ve pantolonlara sahip olan tek kişi olmayabilir ve oyunda başka biri var. İngiliz terzi Erter Bey ve ekibi, Kingsman markasını yaratmak için bir grup kostüm tasarımcısı ile işbirliği yaparak Kingsman: Gizli Servis'in yapımıyla aynı zamanda. Daha sonraki tasarımlarda filmin kostümlerinden hiçbir iz olmamasına rağmen, bunlar İngiliz kökenliydi.

Sapy Suite Erkek Takım Elbise Markası

Bu Marka, 2000 yılında takım elbise üreticileri ligine girmesine rağmen uygun fiyatlı ve kusursuz kıyafetlerle iyi bir konuma gelmeyi başardı. Markanın takım elbiseleri ve pantolonlarıyla ilgili çalışma alanında farklı zevklere sahip tüm erkekler için iyi bir teklifi var. Farklı kumaşlara ek olarak kumaşlar için farklı renkler kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı kaban çeşitleri konusunda da açığız ve bu markanın koleksiyonunda her türlü yaka dikimi ile her çeşit kabanı bulabilirsiniz. Bu bir marka için çok büyük bir çeşitlilik.

Kaliteli takım elbise

LBM Erkek Takım Elbise Markası 1911

1911'de genç Luigi Bianchi, babasının ayak izlerini takip etmek ve büyükbabasında bir terzi olarak büyümek için 16 yaşında evini terk etti. Bir asır sonra, onun çabalarıyla yaratılan lüks marka ve öncü, dünya çapında erkek giyim modellerinden biri haline geldi. 1911 LBM takım elbiseleri ve pantolonları, çok sayıda profesyonel dikiş ve dozajlama çabalarından gelen bir zarafeti temsil eder. Bu markanın takım elbise ve pantolonları yetmişlerin stillerinden, modern dikiş ve renklerden alınmıştır.

Şık ve kaliteli takım elbise

Brunello Cochnelli Erkek Takım Elbise Markası

Brunello Cochinelli,hayatına küçük ortamlarda başladı, bu marka o zamanlar elektrik ve su olmadan büyüdü. Bugün 60 yaşında, piyasa değeri 1,5 milyar doları aşan lüks bir yaşam tarzı markasının kurucusu, CEO'su ve tasarımcısı. Cucinelli, BoF'a şunları söyledi: "Sadece normal bir alanda uzmanlaşmak yerine gerçek bir uzman olmak istedim, O zamanlar erkekler için şık ve kalteli takım elbiseler yoktu bu nedenle de dükkanıma gittim ve orada tasarladım ve çekici renkleri kullandım. Kaşmir elbiselerden kısa süre sonra üç yuvarlak yakalı ceket ve üç V yakalı ceketle donatılan bu İtalyan tasarımını ürettim ve ilk üç ayda 400 adet sattım.Cochnelli  markası, lüks ve iyi dikilmiş palto üreticisidir. Bu sayede bu marka, adını korumak için en iyi İtalyan takım elbiselerini dikiyor. Ayrıca şirketin satış karının %20'sini hayır kurumlarına bağışladığını öğrenmenizi isteriz.

Ünlü erkek takım elbise tasarımcısı

Paul Smith Erkek Takım Elbise Markası

Paul Smith markası takım elbise alanındaki lüks markalardan biri. Uzun yıllardır moda alanında ve sadece takım elbise alanında faaliyet gösteren bu marka oldukça popüler. Bildiğiniz gibi İtalya dünyadaki birçok moda ve markanın çıkış noktası olmuştur. Paul Smith markası da İtalya'nın en ünlü markalarından biridir. Bu markanın mal ve ürünlerinin çoğu lüks ve prestijlidir. Egzotik kesimlere sahip çekici bir klasik takım elbise için İngiliz terzi Paul Smith'e gitmelisiniz. Modern yaşam için gerekli olan her şeyi gündelik yaşama taşımıştır. Ayrıca tasarımları da gelenekseldir.

Eşsiz takım elbise tasarımcısı

Tom Ford Erkek Takım Elbise Markası

Tom Ford denilince ilk bağlantı, ünlü bir Amerikalı moda tasarımcısı, film yapımcısı ve 90'lardan günümüze pop kültürünün en önemli isimlerinden biri olması. 2005 yılında kurulan aynı isimli lüks markanın sahibidir. Tom Ford markası ABD'nin New York şehrinde kuruldu. Tom Ford'un kıyafetleri şık, klas ve göz alıcı seçenekler olarak biliniyor. Çarpıcı erkek giyim, güzel parfümler, kaliteli güneş gözlükleri, etkileyici saatler moda ve giyim tutkunları arasında oldukça popüler olan Tom Ford kıyafetlerinden sadece birkaçı. İşte en popüler moda ve giyim markalarından biri olan ve gerçek bir sanat eseri olan Mark Tom Ford'un hikayesi. Gucci gibi markaların yaratıcı ve eski yöneticisi, lüks mont ve pantolon üretme sanatını bitirdi. Konu erkek takım elbise olduğunda Tom Ford tam bir usta. Takım elbiseleri ve pantolonları, çeşitli stil ve dikişlerde takım elbiselerden kazaklara kadar çeşitli stillerde gelir. Tom Ford'un kullandığı kumaşlar, sahip olduğu dikiş türlerinden daha az değildir ve kadifeden saten kumaşlara kadar farklı tasarımlarda görebilirsiniz.

Lacivert erkek takım elbise

Hugo Boss Erkek Takım Elbise Markası

Tek patron olarak bilinen Hugo Boss markası, 1924 yılında Almanya'nın Metzingen şehrinde kurulmuş bir Alman moda markasıdır. Metzingen'de doğdu ve öldü ve moda evi ofisi hala orada. Başlangıçta, Hugo Boss kostümler üretti. Kurucu, Nazi Almanyası ideolojisine sadıktı ve 1930'da Nazi Partisi'nin yükselişiyle birlikte marka, Nazi Partisi'ne hafif giysiler yapmaya başladı. Daha sonra, Nasyonal Sosyalist Parti gibi diğer örgütlere üniforma sağlamaya başladılar. İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra Hugo Boss erkek takım elbise yapmaya başladı. O zamandan beri şirket, kadın ve çocuk giyim koleksiyonları ile dünyaca ünlü bir moda markası haline geldi. Ayrıca 1985'ten beri de parfüm üretiyorlar. Erkeksi çekicilik gösteren parlak kumaşlar arayanlar için Hugo Boss her zevke sahip erkeğe, işe takım elbiseyle gitmeyi seven erkeklere ya da fit bir takım elbiseden hoşlanan erkeklere uygun. Hugo Boss herkesi mutlu edebilir.

Erkek Takım elbise modelleri

Acne Studio Erkek Takım Elbise Markası Acne Studio

İsveç giyiminde öncü olarak yola çıkan marka, bugün dünyanın en iyi erkek takım elbise üreticilerinden biri haline geldi. Modern estetik, renk ve biçimdeki yenilik her zaman moda dünyasının en iyileri arasında yer aldı. Marka, küresel müşterileri için geniş bir stil yelpazesine sahiptir.

Ünlü erkek takım elbise tasarımcısı

Ralph Lauren Erkek Takım Elbise Markası

Ralph Lauren markası dünyanın en lüks ve popüler markalarından biridir ve çok sayıda hayranı vardır. Moda dünyasıyla ilgileniyorsanız, bu markanın adını birçok kez duymuş olmalısınız. Ralph Lauren markasının aynı şirkete bağlı birkaç markası daha vardır ve bunlar da çok ünlüdür. Ralph Lauren'in Olimpiyatlar için Amerika Birleşik Devletleri takım üniformalarını da tasarladığını belirtmek ilginçtir. Ralph Lauren 1967 yılında kurulmuş ve moda dünyası ile kendini kanıtlamıştır. Erkek giyim ve takım elbise üretiminde uzmanlaşan Purple markası Ralph Lauren, tasarım ve terzilik becerisinin en güzel örneği. Mükemmel hammaddelere ve birinci sınıf kumaşlara dayanan bu marka, piyasadaki en iyi hazır takım elbise ve pantolon üreticisidir.

Eşsiz takım elbise tasarımcısı

Lenin Erkek Takım Elbise Markası

Bu marka minimalist takım elbise ve pantolonlara sahip olmasıyla ünlüdür. Erkeklerin vücudunu göstermek için yapılan giysiler dünya çapında çok pöpülerdir. Bu marka, Paris moda evleri arasında öncülerden biridir. Bu markanın kıyafetleri dünyanın en iyi kumaşlarından dikilir. İnce, lüks ve koyu detaylar arayan erkekler için bu marka harika bir seçim olabilir.

Takım elbise bakımı

Giorgio Armani Erkek Takım Elbise Markası

Giorgio Armani, Armani markasının en ünlü, en başarılı ve saygın İtalyan tasarımcısının ve yaratıcısının adıdır. Tasarımcı, 1970'lerde erkek takımları üreterek ve daha sonra kadın takım elbiselerini tanıtarak Milano'daki moda endüstrisini devraldı. 86 yaşındaki Giorgio, Armani markasını kurmadan önce Crotti, Allegri, Bagota ve Hilton olmak üzere dört markayla çalıştı. Bu marka ve ürünlerinin güzel kumaşı, İtalyan giyim endüstrisi ve özel kıyafet giyenler için bir gurur kaynağıdır. Dekonstrüktif tasarımlar, koyu renkler ve hassas dikişler, erkek takımlarının ideal endüstriyel ve özel üretim hattını oluşturur. Bu çekici markanın 2019'daki geliri dört milyar avroya ulaştı.

renkli takım elbise

Canali Erkek Takım Elbise Markası

1934 yılında Giacomo ve Giovanni Canali tarafından kurulan Canali lüks erkek takım elbise markası. Bu marka, akıllı ve güzel tasarımlara ilgi duyan erkeklerin gözdesidir. Canali ailesinin üçüncü nesli artık aile şirketini yönetiyor. Sadece erkek takım elbise üretimi yapan bu marka, temiz, kusursuz ve modern tarzıyla adından söz ettirdi. Canali, 1970'lerde mekanize kesim makinelerini kullanan ilk İtalyan şirketlerinden biridir. Bu marka kaliteli kumaşları, iyi oturuşu ve detaylara verdiği özen ile keskin görüşlü beylerin gözdesidir. Bu şirket aynı zamanda artık modaya uygun erkeklerin zevklerine uygun erkek aksesuarları, takılar ve diğer moda ürünleri üretiyor.

en güzel takım elbise

Cornelliani Erkek Takım Elbise Markası

1930'larda Alfredo Cornelliani, İtalya'da mont ve yağmurluk üretmek için bir şirket kurdu. Oğulları Claudio ve Carl Alberto daha sonra şirketi devraldı. Şu anda Alfredo'nun torunu tarafından işletilen şirket, modern standartlara göre en kaliteli erkek giyim ürünlerini üretiyor. Göğüs kısmından çıkarılabilir parçalı ve yerleşme kabiliyeti çok yüksek olan kaban ve ceket ID Cornellian ürünlerinin en öne çıkan ürünlerinden biridir. Bu giyim, farklı zevklere sahip erkeklerin favori stilini daha kolay oluşturmasını sağlar.

en iyi ve en şık takım elbise

Loro Piana Erkek Takım Elbise Markası

Cuarona merkezli ünlü kumaş üreticisi Loro Piana, yünlü kumaş endüstrisinde uzun bir geçmişe sahiptir. 19. yüzyılın başlarında kuzey İtalya'da Loro Piana ailesi tarafından kurulan marka, Merinos ve Keşmir yünü dahil olmak üzere en iyi yünlü kumaş üreticilerinden biridir. Loro Piana, bir asrı aşkın süredir erkek takım elbiselerinin endüstriyel ve özel üretiminde kendisine bir isim yaptı. Bu marka, dünyanın dört bir yanından en iyi hammaddeleri kullanmasıyla tanınır. Örneğin şirket, Çin ve Moğolistan'da yetiştirilen keçilerden Keşmir kumaşı, Güney Amerika'da And Dağları'ndan devekuşu (Viconia) ve Avustralya ve Yeni Zelanda'dan satın alınan yünden Merinos kumaşı ve Myanmar lotus lifleri üretmektedir.

Amerikan,İtalyan ve İngiliz Takım Elbise Arasındaki Fark!

kaliteli ve pahalı takım elbise

En Yeni Makaleler

Evde Takım Elbise Ütülemenin Püf Noktaları!
Evde Takım Elbise Ütülemenin Püf Noktaları!

Takım elbisenizi kuru temizlemeye bırakmak yerine evde yıkayıp ütüleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Gelinlik Nasıl Yıkanır? Evde Gelinlik Temizleme Yöntemleri!
Gelinlik Nasıl Yıkanır? Evde Gelinlik Temizleme Yöntemleri!

Gelinlikteki sarı lekeler çoğu durumda ortaya çıktıktan hemen sonra çıkarılabilir.

Daha Fazla Göster
Beyaz Tenli Kadınlara Hangi Renk Elbise Yakışır?
Beyaz Tenli Kadınlara Hangi Renk Elbise Yakışır?

Açık tenli birçok kadın kıyafet ve makyaj seçiminde zorluk yaşar.

Daha Fazla Göster